Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elsősegély-vizsgát le lehet...

Elsősegély-vizsgát le lehet tenni anélkül is, hogy tanfolyamra járnék?

Figyelt kérdés
Az autósiskola 27 ezer forintot szed be a két napi tanfolyamért, ezt nagyon sokallom. Utánajártam, hogy lehet a Vöröskeresztnél is vizsgázni, ez 5-6 ezer forintos vizsgadíjjal jár, de az nem világos számomra, hogy mindenképpen kötelező-e valahol tanfolyamra is járni, vagy elég, ha csak kérek egy vizsgaidőpontot és egyénileg felkészülök?

2018. márc. 10. 02:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szóval a tanfolyamon való részvétel nem feltétele a vizsgára való jelentkezésnek és vizsga letételnek?

Mert akkor már keresem is azt a könyvet. Eddig azt hittem hogy az nem mehet vizsgára aki nem vett részt tanfolyamon.

2018. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező a tanfolyam, én is pénzkidobásnak tartottam

Csak készülj fel normálisan és ne hangoztasd vizsga előtt, hogy nem voltál tanfolyamom

2018. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem volt felesleges a tanfolyam, én a Vöröskeresztnél voltam, egy délutánt vett igénybe az egész, adtak nekünk felkészüléshez anyagot, gyakoroltunk minden gyakorlati dolgot, és másnap már mehettünk is vizsgázni. A vizsgabiztos mondta, hogy mivel hallotta, hogy tegnap itt voltunk tanfolyamon, ezért ugorjuk át az újraélesztést meg a stabil oldalfekvést, ne húzzuk vele az időt, biztos jól megtanultuk :D Szóval 5 perc volt az egész vizsga, amíg a két húzott tételt elmondtuk/bemutattuk.
2018. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem muszaj en se jarok tanfolyamokra, de elsosegelynel a gyakorlatot nem tudtam volna megtanulni nelkule. Igaz, nekunk csak 10 000 ft volt 3x2 ora. Ha lett volna mentos vagy elsosegelyben jartas ismerosom en is kihagyom :D
2018. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én azt néztem, hogy a könyvben nagykn jól be van mutatva a gyakorlat is, már csak egy vállalkozó kedvű ismerős kell, akin be lehet mutatni :D

Mert szerintem is sok pénz ez..

2018. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!