Munka mellett OKJ?

Figyelt kérdés

3 műszakban dolgozom, tavaly érettségiztem le, lassan 1 éve kezdtem el dolgozni, de szeretnék tovább tanulni. Informatikához köthető OKJ-s képzésre gondoltam, de semmiképp sem olyan ágára a szakmának, ami nagyon megköveteli a matematikai tudást. Valamint abból lehet probléma jelentkezésnél, ha az érettségimben nem szerepel a matek? És 3 műszak mellett lenne időm? Mivel helyben nincs lehetőség OKJ-s képzésre, mindenképp utaznom kellene, legalább másfél-2 órát.


2 szakma ingyen elvégezhető tudtommal, de csak nappalin. Nem feltétlen szükséges, hogy ingyenes legyen a képzés, viszont ha van rá lehetőség nappali OKJ-re úgy jelentkezni, hogy magántanulóként, vagy távoktatásban, annak nagyon örülnék.



2018. máj. 24. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Számítógép-szerelő, karbantartó OKJ
2018. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 crudy ***** válasza:
Létezik olyan okj amihez be se kell járni suliba és nagyon sokat csak hétvégén tartanak néhány órában. Lesz mellette időd.
2018. máj. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1.: Lehet túl nagyravágyó vagyok, de én rendszergazdára gondoltam. Olyasmire, ami azért a számítógép szerelőtől

komolyabb, de nem követel meg sokat a matek terén.



2.: És ez melyik iskolában van konkrétan? Ehhez hasonlót csak egyet találtam, de ott informatikához köthető OKJ képzések egyáltalán nem indulnak.

2018. máj. 25. 21:26
 4/6 crudy ***** válasza:
Hat ezt nem tudom, ezt csak alltalanossagban mondtam. Keresgelj, biztos talalsz valamit.
2018. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát 1-es vagyok, megértem én is matek nehézségekkel küzdök, azért is infós OKJ szakma terén a számítógép szerelőt választottam, viszont a rendszergazda se lehetetlen nyilván, csak a programozás miatt ott gondolom azért lesz kis matek, meg persze hálózati számítások. Bár hálózatos számítás a szerelőben is van minimálisan, de gondolom a rendszergazdánál komolyabb. Mindenesetre én maradok a szerelésnél meg a karbantartásnál.
2018. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat! És te melyik iskolában vagy ezen a képzésen, ha nem titok?
2018. máj. 25. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!