Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 3 műszakos munka mellett...

3 műszakos munka mellett OKJ-s képzésen tanulás, valamint nyelvvizsgára való felkészülés kivitelezhető?

Figyelt kérdés
Ha még nem végeztem el semmilyen OKJ-s képzést, akkor ingyenes, vagy ugyanúgy fizetnem kell érte?

2018. jan. 24. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben olyan OKJ-s képzést kell keresned, ami igazodik a 3 műszakhoz! Nagyon sok helyen a nappali tagozatú OKJ-s képzések ingyenesek, de biztosan van rugalmas időbeosztású is. Érdeklődj a különböző szakképzési centrumoknál!


A nyelvvizsgára való felkészülés pedig szerintem simán megoldható, mert ez autonóm módon is tanulható, vagy pedig külön tanárnál! A lényeg, hogy válassz egyszerűbb vizsgaközpontot! Pl. Dexam, Euroexam


Az más kérdés, hogy meló mellett ez elég kemény lesz, de ha van kitartásod, nincs gond :)

2018. jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legjobb az időbeosztás szempontjából valami hétvégi OKJ tanfolyam lenne, csak sajnos azok nem ingyenesek, hanem általában fizetősek, de úgy könnyebben kivitelezhető, ha pl: hétköznap van munka és egész hétvégén meg suli/tanulás.
2018. jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgára való felkészülés igen, csak akarni kell (főleg ha az angolról van szó).
2018. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1.: Konkrétan a Mátrixban gondolkodtam, mint lehetőség, ahol tanulhatnék, a közelben más lehetőségem nem nagyon van, csak innen jóval messzebb, amit jelenleg nem tudok megoldani. Sajnos a két vizsgaközpont, amit említettél, szintén messze vannak tőlem, ami a közelemben van az a TELC és az Origo, bár Kecskeméten Euroexamre lehet van esély.


2.: Na igen, talán így lenne a legjobb, csak sajnos nem ingyenes, bár nem ez nem feltétlenül gond, mert részletekben tudnám fizetni.


3.: Igen, angol középfokban gondolkodtam.

2018. jan. 24. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!