Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tánc témában segítség?

Tánc témában segítség?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan tánctanfolyamot találni, ahol van legalább heti 5 edzés. Amelyik műfalyok tetszenek: ír sztepp, modern tánc, hip-hop tánc, színpadi tánc. Az az igazi baj, hogy egyelőre csak olyanokta találtam, akol heti két edzés van.
2010. jún. 16. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti 5 táncóra sehol sincs, mert túlságosan megviseli a szervezetet.
2010. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti 2-3 edzés bőven elég, mert akármennyire is azt hiszed, hogy bírod, a szervezetednek kell idő, hogy regenerálódjon...ha annyira szeretnél mozogni, akkor járj mellette futni, vagy edzőterembe.persze ha versenyszerűen akarsz táncolni, az már más, mert akkor több az edzés, de azt általában kisebb korban kezdik...de meg lehet próbálni
2010. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...de épp az a baj h eddig heti 5ször futottam, de meguntam
2010. jún. 18. 12:42
 4/4 anonim válasza:

Ha folytatod a futást és heti 3x eljársz táncra az nagyon jó mozgás szempontjából. Én maszek balettoztam mert kivettek az intézetből és balettanárom tanitott és ő vele pl futni jártam azonkivül hogy könnyü baletozztam és a balettbol is heti 3 órám volt.

Ne vidd tulzásba mert megviselhet.

2010. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!