Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit csináljak ha a munkaügyi...

Mit csináljak ha a munkaügyi csak férfi szakmákat indít és kötelező tanfolyamra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Holnap kell mennem tanfolyamra jelentkezni. Aki nem választ egyet sem, azt elvileg törlik a rendszerből. Örültem a tanulási lehetőségnek, de mikor megláttam a listát amit kiküldtek postán, rosszul lettem. Ezek vannak: bádogos, bolti hentes, személy és vagyonőr, Tehergépkocsi vezető, burkoló, targoncavezető, kőműves, dísznövénykertész (de ez már elindult a papír szerint, nem tudom miért nem vették ki a listából)

Nem tudom mit csináljak. Ezek közül egyik sem nekem való. Szívesen tanulnék még, bár egyetemre is jártam, de ha lenne valami jó szakma akkor nem utasítanám vissza.

Mit tegyek így??

23N


2018. aug. 8. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Szerezz be a jelmez kölcsönzőtől egy csadort és menj be abba a munkaügyibe. Én is észrevettem mindenfelé hogy a férfiaknak áll a világ, nőket meg ..rják magasból.
2018. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok hogy más nyomorán poénkodsz. Majd ha munkanélküli leszel, elmész ezer interjúra, éjjel nappal az álláshirdetéseket nézed, és meg leszel szorítva akkor is jussanak eszedbe ezen a nagyon poénos mondatok.

Gyomorforgató néhány ember stílusa. Ennyi örömöd legyen az életben.

2018. aug. 8. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

És miből gondolod hogy én nem vagyok munkanélküli ?

Értelmezni sem tudsz, hát akkor old meg a problémádat. Már megszokhattam hogy ide a gyk-ra ilyenek járnak mint te.

2018. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Szerezz be a jelmez kölcsönzőtől egy csadort és menj be abba a munkaügyibe. "


Ezt te hasznos és életszerű tanácsnak látod? Én is megszoktam hogy olyanok járnak ide mint te. Így is elég rosszul vagyok lelkileg, sikerült rátenned még egy lapáttal. Köszi a segítséget! Jó éjt neked!

2018. aug. 8. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
A tehergépkocsivezetőből és a targoncavezetőből szinte mindig hiány van, én már elég sok női vezetőt láttam és azért elég jó pénzt le lehet akasztani vele. A targoncavezető általában 3, max 4. hét szokott lenni és én még nem találkoztam olyannal, akit meghúztak volna. Ha azt megcsinálod, akkor tuti lesz elhelyezkedési lehetőséged és kereseted, ami után olyan szakmát tanulhatsz amit csak szeretnél, mert az önköltség sem lesz probléma. Szóval ha van kedved akkor azt ajánlom, mert 1 hónap után lesz egy haszonképes szakképzettséged. 2 db. OKJ egyébként ingyenes, nézz szét a www.nive.hu oldalon is. ;-)
2018. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnézem a honlapot! szeptembertől tanulnék valamit szívesen ami hasznos :) sajnos a diplomámmal nem tudok elhelyezkedni :( pedig gazdasági karon végeztem. És nem vagyok benne az ilyen okj-s dolgokban sajnos.

Köszönöm szépen a segítségedet!!!

2018. aug. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!