Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Online kresz tanfolyam menete...

Online kresz tanfolyam menete Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni abban hogy mi a menete az online kresz tanfolyamnak?

Külföldön élünk és haza szeretnénk költözni hamarosan. Gyakran járunk haza, de a tanfolyamra nem tudok bejárni azért gondoltam arra, hogy online csinálnám meg.

A kresz könyvet többször is elolvastam már.

Én úgy gondolom hogy nagyon jól állok a tanulással.

Az Online teszteken 10/10 szer sikeres a teszt

Hogyan megy ez az egész folyamat? és mennyi ideig tart ha a /tanulás része már úgymond megvan/ ?



2018. okt. 30. 02:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is egy autósiskolát kell keresned, ahol van online tanfolyam. Ott beregisztrálnak és adnak neked kódot. 90 napod van elvégezni a tanfolyamot. Ezt akár két nap alatt is teljesítheted, de minimum 5 vagy 6 órának meg kell lennie. Utána ha befejezted a tanfolyamot kapsz róla igazolást, és az autósiskola is. Utána ők intézik, hogy időpontot kapj a vizsgára.

Én az eTitán-on keresztül tanultam.

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan, akár itt, akár privátban :)

2018. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!