Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ti sokat tanultatok a kresz...

Ti sokat tanultatok a kresz vizsgára?

Figyelt kérdés
Nehéz volt? Átmentél elsőre?

2018. nov. 9. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, jó érzékem volt hozzá. Elsőre átmentem.
2018. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4 hónapot.


Tanfolyam előtt is már áttanulmányoztam az anyagot, így tanfolyamra (összesen 8 alkalom) már úgy mentem, hogy viszonylag képbe voltam az anyaggal.

és az anyag tanulása mellett feszt gyakoroltam a tesztek kitöltését (voltak neccess kérdések amiket mindig elrontottam, azt kiírtam egy füzetbe hogy jegyezzem már végre meg rá a helyes választ)

nyilván először az elméleti anyagot vettem át és csak utána kezdtem neki a teszteknek.


Igen átmentem elsőre! :)

2018. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
E-learningben tanultam, egy hónapra osztottam el kb, de nem minden nap tanultam. Nekem nem volt nehéz, elsőre átmentem. A forgalmi 10000x rosszabb volt, mind az oktatás, mind a vizsga!
2018. nov. 10. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyetértek a harmadik válaszolóval nekem is a forgalmi oktatása és a vizsga sokkal nehezebb és rosszabb volt.
2018. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aktívan kb 1 hónapot tanultam rá. Nem volt nehéz igazából sok dolgot ki lehet logikázni. Elsőre átmentem, az én hozzá állásom az szokott lenni hogy lesz ami lesz ez nem élet halál kérdés (kb 99%ban bejön).
2018. nov. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 heten gyakoroltam ra. Minen nap 2 orat.


100 %-os lett.

2018. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

át kimaradt


Bocs

2018. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!