Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Èrdemes hegesztőnek tanulni,...

Èrdemes hegesztőnek tanulni, ha tartòs munkanèlküli vagyok? Van tovàbblèpès?

Figyelt kérdés
Az a problèmàm, hogy a szakmàmban màr nem tudok dolgozni az fizikai àllapotom miatt, mert nehèz fizikai munka. 35 èves vagyok. A munkaügyi központ tàmogatott tanfolyamai közül a hegesztő az egyedüli ami normàlis, van egy èvem egy motorszerelő suliban is de az "nulla"ìgy ès 10 ève mèg nem 600ezer forint volt 1 èv tandìj.Azèrt gondoltam a hegesztőre( jelentkeztem is) mert sok az anyagismeret ès alapnak jò lenne. De autòszerelő ismerős azt mondja, hogy nincs belőle tovàbblèpès, ,egèsz napgörnyedni fogok egy helyen ès tönkremegy a szemem is. Szerintetek?
2019. jan. 7. 10:47
 1/5 totesq válasza:
Hülyeség beszél a Te ismerősöd. Érdemes persze. De nem kell azt 100 évig csinálni. Ha ügyes vagy és kellően gyakorlatias akkor biztos hogy válthatsz mindig jobb és jobb helyre. Egyébként meg nem baj az sem ha néha vált az ember...sőt!!!
2019. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd, ilyen hozzá állással egyik szakma vagy munka sem jó. Tulajdonképp minden munka egy rabszolga , taposó malom ha úgy nézzk.

Bár milyen furcsa is de megkell találni a szépséget benne akármit csinálsz is mert akkor nagyon nehéz sorsod lesz.

2019. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmondom neked, hogy a hegesztő a világon mindenhol keresett szakma, ráadásul van egy csomó válfaja és igenis lehet vele keresni.
2019. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tàrgytalan a dolog, a szemetek közben kizàrtak a rendszerből, mert a tanfolyammal pàrhuzamosan kiküldtek egy allàst is veletlenül, aztàn nem kaptam meg ès èn voltam a hibàs.
2019. jan. 7. 12:47
 5/5 A kérdező kommentje:
:-( Mocskos egy banda ez is....
2019. jan. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!