Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lantos Mihály gyors olvasás...

Lantos Mihály gyors olvasás vagy lépéselőny tanfolyamairol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nyilván azokra vagyok kiváncsi, aki tényleg volt és végigcsinálta 🙂


Legyszi azt is írjatok le, hogy kb melyik évben voltatok :)



2019. márc. 12. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

>Nyilván

Szóval csak a könnyen megtéveszthető hugyagyúakra vagy kíváncsi, nyilván

2019. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell belekötni az emberbe...


Ha valakinek negatív tapasztalata van, de úgy, hogy részt vett a tanfolyamon, azt is meghallgatom és elfogadom

De olyan kommentekre nem vagyok kiváncsi, aki azt se tudja, hogy mi ez és úgy értékeli negatívan az egész tanfolyamot...

2019. márc. 12. 19:11
 3/7 anonim ***** válasza:
En voltam a tanfolyaman. Senkinek sem sikerult az elohivas.
2019. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megis elmesz, teszteld le az oktatot egy altalad ismert konyvvel.
2019. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amiért elsőre sem érdekelt : hangzatos gazdag országok emlegetése, 25000 ft, és az a szerinte bevált maszlag, hogy azt csinálj amit szeretnél, ne függ senkitől, stb stb. Jobb cím lenne hogy Hogy csináljunk sok pénzt magunknak, ilyen blőd dumával.
2022. febr. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tihamer válasza:

Én voltam villámolvasás tanfolyamon, a két gyerekem pedig lépéselőnyön. Mindannyiunknak sokat segített, és a tanfolyam is nagy élmény volt. A szakvizsgámat is ezzel a módszerrel tettem le, pedig brutál mennyiségű anyag volt.

Értem én, hogy sokkal könnyebb fikázni, beokádni, meg húgyagyúzni "anonim" címke alatt, de kicsit hasznosabb lenne utánaolvasni, és nyitottabban lenni. Így nem csak kárt okoztok a világban, hanem könnyebb lehet az életetek.

2022. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 M_Gabi_ válasza:
Nekem a gyermekem volt Lépéselőny tréningen és igazság szerint semmi újat nem hallott azokhoz a módszerekhez képest, amit már egyébként is alkalmazott. Az oktató nagyon segítőkész és támogató volt, próbált személyre szabottan is ötleteket adni. Ennek ellenére számunkra ez elvesztegetett idő és pénz volt.
nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!