Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri elmenni a 100 órás...

Megéri elmenni a 100 órás brókerképző tanfolyamra, amelyik tőzsdei szakvizsgát ad?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha értesz a közgazdaságtanhoz akkor talán, anélkül semmiképpen sem.
2010. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Bank centerben? Én voltam egy ilyen előadáson, de nem értettem semmit belőle. Az a baj, h úgy magyaráznak, mintha már mindenki értene hozzá valamicskét, pedig direkt azért voltam ott, h elölről kezdjek mindent és úgy tanuljunk, de...
2010. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a Bank Centerben, igen! közgazdaságtanhoz értek valamicskét, BGF-es közgazdász diplomám van, bár az nem jelent semmit a mai világban:)
2010. júl. 8. 14:16
 4/4 anonim válasza:
attól függ mit akarsz vele kezdeni..dolgozni...vagy otthon pepecselni....ha dolgozni...akkor ahhoz még ez sem kell...még a komolyabb cégeknél is felvesznek sima érettségivel....ha meg otthon tőzsdézni arra jó, de ha fizetni kell érte, akkor inkább menj el nagyobb brókercég ingyenes képzésére....igaz nem intenzív tanfolyamok,de jó betekintést ad..és kb annyit az is ér mint ez...ahol vannak ilyesmik az pl a quaetor és még pár nagyobb brókercég..
2011. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!