Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetem előtti felkészítő...

Egyetem előtti felkészítő tanfolyamokról hallott már valaki? Pontosan hogy működnek ezek?

Figyelt kérdés
A matek tanáromtól hallottam, hogy egyetem előtt ingyenesen indítanak kb. kétéves felkészítőket, hogy megbizonyosodjunk róla, tetszene-e az adott kar. Erről kaphatnék több információt? Tapasztalatoknak, vagy akár egy linknek is örülnék.

2019. jún. 19. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Matek előkészítőről tudok írni, ami az egyetemi analízisre készít fel. Ezt maga az egyetem matematika tanszéke indítja és valamelyik oktató tartja. Lényegében azt az anyagot veszitek át az órákon, amik elő fognak jönni analízisben: Sorozatok, függvények, transzformációk, a teljesség igénye nélkül.
2019. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én magam nem jártam, de a SOTE tart kémia felkészítő kurzusokat. Kémiás barátnőm szerint elég kemény tempót diktáltak, de megérte, sok olyan dolog is elhangzott, amire az iskolai kémiafakton nem jutott idő vagy nem elég. 83%-os emeltet írt végül az illető:)
2019. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!