Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyorsított tanfolyam után nem...

Gyorsított tanfolyam után nem kaptam tanúsítvànyt az elvégzett két "szakmàról". Normális? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy öt órás tanfolyam volt, utána rögtön tesztíràs. E-mailben megjött, hogy mindkèt teszt sikeres lett, de sem csatolmàny, sem semmi más nem jött. Vízi csúszdakezelő és medenceőr tanfolyamról van szó. A vizsgát ki kellett fizetni, de akkor ezek szerint még egy tanúsítvàny sem jár? És ha mondjuk jövőre ebben akarok dolgozni? Meg kell ismételni a tanfolyamot, mert nincs róla papírom?

Csak normális válaszokat kérnèk!


2019. júl. 10. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy a MAFO Akadèmiànàl csináltam.
2019. júl. 10. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket telefonon és kérdezd meg.
2019. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Telefont nem veszik fel, emailre nem vàlaszolnak. Személyesen meg csak annyit mondtak, hogy "Nem kell megijedni, xy helyre kell menni, ott biztosítanak munkát, minket innentől ne keress."
2019. júl. 16. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Átvertek.
2019. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kaptam két nevet akik elvileg főnökök, és facebookon kellene őket megkeresnem, de egyik ember sem található facebookon, az egyikre még találat sincs, a másik ember neve gyakori, de olyan adatokkal amiket a tanfolyamvezető adott nincs ember, legalábbis nem találtam.

Elmentem oda ahova mondták, akarnak munkát adni valóban, mert kapcsolatban állnak a MAFO-val, de tanúsítvànyt már nem tudnak adni a képzèsről.

2019. júl. 16. 21:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Engedd el. Csak egy napod ment rá el, meg egy kis pénzed. Vagy tegyél feljelentést csalásért, szélhámosságért.
2019. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!