Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az oktatóm le akar húzni...

Az oktatóm le akar húzni pénzzel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Letelt a 29 óra vezetésem, és most nyögte be, hogy nem volt idő minden vizsgaútvonalat végig mutogatnia, és még az összes parkolàsi lehetősèget sem vettük, és ezért vennem kéne még 20 pótóràt, ami 100 ezer forint! És azt mondta, hogy ez csak a minimum, amíg nem fizettem neki pótóràt nem enged vizsgàzni. Felhívtam más oktatót, ezeket elmondtam neki, de nem akar vállalni igazából senki, mert melyik oktatónak lenne szüksége olyan valakire, aki csak pótóràzni akar?

Mit tegyek?

Csak értelmes válaszokat kérnèk!!


2019. júl. 12. 19:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Annak meg semmi érteleme, ha vizsgázni mész és megbuksz vagy valahogy átmész..aztán meg jön a baleset, mert azt hiszed tudsz vezetni. 30 óra vezetés alapból lószar. Legalább kötelező 100 órára raknám..csak sajnos nincs oktató

.. De nem lenne annyi kretén az utakon.

2019. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#8

Ez nem így van. Én is Szegeden vizsgáztam, másodjára átmentem. Van ismerősöm, aki szakadó esőben elsőre, tehát nem lehetetlen a dolog és nem csak lefizetéssel lehet átmenni. Egyébként ha nem csinálsz nagy hibákat, akkor nem kötekednek és átengednek.

2019. júl. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ugyanmár, osztálytársamat azért buktatták meg Szegeden, mert “túl gyorsan ment be a körforgalomba”, másodjára meg azért, mert nem előzött meg egy kombájnt. Szegeden is át lehet menni, ez így igaz, de olyan vizsgabiztos kell hozzá. Másrészt pedig nagybátyám oktató Kecskeméten, ott 70-80%, hogy elsőre sikerül, Szegeden küzdenek az oktatók a 30%-ért és ezt meg is tudod nézni.


Amikor engem megbuktatott a vizsgabiztos, azzal vigasztalt, hogy az előttem levő lányt 8. alkalommal buktatta meg...

2019. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Leírtam miért nem enged vizsgázni, nem azért, mert analfabéta vagyok, hanem mert ő nem volt hajlandó megmutatni minden vizsgaútvonalat és parkolni se tanított meg, mert "Nem volt elég idő ezekre"! Ezelet elmondta ő is. Világosan leírtam a kérdésemben is.

Szegedről meg ne írjatok, attól én nagyon messze élek.

2019. júl. 14. 17:28
 15/16 anonim ***** válasza:
És ha nem tudsz parkolni hogy szeretnél elmenni vizsgázni? Az még a legkisebb, hogy a vizsgaútvonalakat nem “tudod”, hiszen élesben sem, amikor jogosítványod lesz sem bemagolni fogod az utakat, de hogy parkolni nem tudsz... Teljesen mindegy, hogy Szeged vagy nem Szeged, a vizsga akkor is nehéz, nem azért mert az autót kezelni nehéz, hanem mert egy teljesen idegen szituáció, amikor ideges vagy, izgulsz. Jól vezete
2019. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*vezetek, mégis lefulladtam. Tehát ne sajnáld a pénzt, vezess még, mert ez így nem lesz jóy
2019. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!