Milyen indiában tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék talán indiában tanulni egyetemen.


Milyen az élet kint?

Lakhatás, étel? Tandij?



2019. dec. 18. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Hűha, jól meggondoltad? Tudod milyen nyomor, mocsok, bűz van ott? A városokban is.

A tandíjról tudom hogy magas, van egy indiai ismerősöm, egyszer megnéztem az egyetem honlapját ahol tanul, a tandíj több millió volt, de ez szerintem a többi egyetemre is vonatkozik, nem véletlenül csak a tehetős indiaiak engedhetik meg maguknak.

2019. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Minek? Menj be a nyóckerbe és megvan a fíling.
2019. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

húú hát ha valahova nem akarnék menni, akkor az India. a városok zsúfoltak, koszosak, nőként én nem érezném magam biztonságban, egyedül főleg nem.

ha angol nyelvű oktatást szeretnél, inkább menj Skóciába, ott még tandíj sincs, magas színvonalú az oktatás, és az emberek nagyon kedvesek (kivéve Glasgowban, de azt amúgy is csak akkor ajánlom ha érted a skót akcentust, mert ott a legerősebb)

2019. dec. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Azok az indiaiak, akik megtehetik, inkább külföldre mennek tanulni.
2019. dec. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben koszi az infot

Es mivan a the Philippines vagy mas azsiai orszagba?

2019. dec. 19. 08:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint Kína, Japán?
2019. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Japan es kina nagyon draga szerintem
2019. dec. 19. 17:48
 8/8 anonim válasza:
Az indiai a föld legundorítóbb népe. Kosz, bűz az országban. Az emberek büdösek,enni viselkedni nem tudnak a nőket semminek nem nézik. Ki vágyik ilyen helyre??
2019. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!