Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Gyengébb egyetem külföldön?

Gyengébb egyetem külföldön?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldön tanulni de nem vagyok olyan jó tanuló hogy egy Harvardon vagy Cambridgen tanuljak. Tudtok esetleg olyan egyetemet ahova felvennének kereken 4es az átlagom, angolból kitünő vagyok idén akarom lerakni az IELTS vagy TOEFL nemzetközi nyelvvizsgát. Lehetőleg bentlakásos vagy kolis suli lenne a legjobb. (Bármelyik angol nyelvű országba kimennék leginkább Angliába vagy USA-ba) Tudom hogy nem olcsó de a szüleim támogatják az ötletet.

2020. febr. 5. 23:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azért akarok Angol nyelvű országban tanulni hogy megtanuljak folyékonyan angolul
2020. febr. 11. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!