Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok légyszi tanácsot...

Tudnátok légyszi tanácsot adni? ( többi lent)

Figyelt kérdés
2020/21es tanév tavaszi felévét várhatóan külföldön töltöm, az Erasmus + keretében. Aki részt vett Erasmusszal külföldi részképzésben, ti hogy jöttetek ki az anyagiakkal? És mikor érdemes lefoglalni a szállást? Az egyetem, ahova mentetek az is ajánlott szállásokat? Még ráérek? 2021 január vége fele megyek amúgy. Július közepe fele derül ki, hogy mi lesz a következő tanévi mobilitásokkal, a koronavírus miatt. Már most foglaljak le szállást vagy még tényleg ráér? Nem tudom, mit csináljak. Nagy a bizonytalanság a vírus miatt. :( Még a fogadó egyetemem se írt semmit, remélem valamikor majd kapok valamiféle értesítést...Mit tanácsoltok a fentiekkel kapcsolatban? Köszönöm előre is a válaszaitokat!

2020. júl. 2. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nem voltam Erasmuson, nem is tervezem, de szerintem felesleges ebben a helyzetben elkapkodni bármit is. Legjobban tennéd, ha orrhon maradnál, ez az időszak nem az utazásról szól.
2020. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor kedves 1es miert valaszolsz, ha nem is voltal erasmusos, szerintem evidens hogy erasmusos programban resztvevoktol varok valaszt
2020. júl. 3. 01:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fél évvel korábban azért elég nehéz szállást találni több hónapra alapból. Én leghamarabb októberben kezdenék el ezzel foglalkozni. Én is most megyek külföldre tanulni és alapból nincsenek is albérletek meghirdetve csak szerződéskötés előtt egy hónappal max. Úgy meg végképp értelmetlen szállást nézni, ha azt se tudni még, hogy mehetsz-e.

Várd meg, hogy mit ír az egyetem, aztán szeptember környékén már bombázhatod őket emailekkel. Előtte ők se tudnak többet mondani úgyse, mert nem tudjuk, hogy mi lesz a vírusból.

2020. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!