Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tanácsokat szeretnék kérni!...

Tanácsokat szeretnék kérni! Hogy? (Lent a többi)

Figyelt kérdés

Sziasztok L\17.

Az van ,hogy én 3-4 osztálytól túlsúlyos voltam egészen gimi9 osztályig.175cm magas vagyok és ehez voltam 98kg.Kicsit sok :D de volt mikor 100kg nyomtam.Na mindegy tavaly áprilisban jutottam el arra,hogy elegem van és sikerült 98ról 85kg fogynom júniusra.Egyenlőre nem tudok tovább diétázni.Nem tudom,hogy miért.Talán mert nincs meg az a motiváció és akarat ami akkor volt.Hiába kezdek bele újra és újra nem tudom megcsinálni.Esetleg ötlet? Meg a másik ,hogy kellene kézre edzeni mert lóg karomnál.Bicepsz alatt.Esetleg súlyzós edzés minden nap itthon? Hány kg-is súlyzót vegyek hozzá?Előre köszönöm a válaszokat!



2016. jan. 8. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Motivációt mi nem tudunk adni neked. Nézz bele minden reggel a tükörbe és kérdezd meg magadtól, hogy jól érzed -e magad így ? Ha a válasz nem akkor el kell kezdened diétázni és edzeni ez csak így megy.
2016. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Idealis testsuly.

Ehhez a magassaghoz legalabb 15-20 kilo minusz kellene meg. Ez fugg a genetikai adottsagaidtol is.


A logo bor

Mivel azt irtad, hogy hosszu evek ota korosan (mert ez az) tulsulyos vagy a logo bor maradando. Junius ota mar a bornek vissza kellett volna allni amennyire lehet de mivel ezt nem tette meg ezert ez maradando. A bor rugalmas de hosszu evek alatt teljesen ki tud nyulni.

Ezt sem krem, sulyzos edzes, ilyen vagy olyan csodaszer nem fogja helyrehozni. Az egyetlen megoldas a mutet, de ez ma mar rutinmutetnek szamit.


Fogyas

Dieta + MOZGAS ami egezsseges. Ha nem megfrleloen dietazol az karos is lehet. Heti 1 kg ami egezseges fogyas.


A koros elhizas hatasai

Felkeresnek a helyedben egy orvst aki kivizsgal mert a hosszu evek alatt cukorbetegseg is kialakulhatott. Ennek tobb fazisa van. A szivedet is igenybe vehette .


Motivacio

Remelem amiket leirtam elegge motivalo.


Dieta + mozgas es elered a celod!

2016. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cabelas_xD ***** válasza:
Diéta + aerob edzés(gyaloglás, biciklizés, kocogás)
2016. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!