Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Akik itt oltogatják az egyetem...

Akik itt oltogatják az egyetemeket azok mind a Harvardra jártak?

Figyelt kérdés
2020. aug. 29. 17:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
15%
Én igen.
2020. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1 xDD
2020. aug. 29. 17:28
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Ugyanebbe a sz*rba jártam én is. Épp ezért tudom (utólag), hogy melyek a legnagyobb hiányosságaik.
2020. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

3

Melyik szar?

Ha nem akarod akkor nyugodtan megírhatod privátba

2020. aug. 29. 18:38
 5/21 anonim ***** válasza:
5%

Egy szakmával de akár segédmunkásként is sokkal jobban lehet keresni, mint a legtöbb egyetemi diplomával, ez a nagy helyzet.

Diplomával ha kapsz kb 200-400 ezret, egy kőműves ennyiért az ágyból sem kelne fel.

Van pár szak amivel jól lehet keresni, pl villamosmérnök, mérnökinfó, de a legtöbb nem ilyen.

2020. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Míg a kőműves 20 év múlva leépül, a jó diploma beér és 10x annyit ér, mint az a tudás, ami a kőművesnek van. Egy melós 1 hónap alatt helyettesíthető. A magas szintű tudással, specializált diplomás szakember nem. 45 évesen ott állnak majd egymás mellett, akkor érdemes megnézni. Kinek milyen az egészsége, mentális és családi állapota, kilátásai a köv. 30-40 évre. Ég és föld. Az azonnali pénz nem minden, ami érték, és ami számít.
2020. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
5%

#

1 melós pár hónap alatt helyettesíthető? Ne viccelj, akkora hiány van belőlük, hogy 1 évre előre be vannak táblázva. Fogalmad sincs a szakik világáról.

Van pár diploma ami jó, de a legtöbb nem ilyen. Egy büfészakos diplomával örülhetsz ha felvesznek a mekibe. Gazdasági diploma sem nagy szám, a sok közszférás diplomáról ne is beszéljünk. Mérnökből is csak pár van ami megéri.

És egy kőműves megkeres akár nettó 900-at is egy hónapban, ezt diplomával hol éred el? Ezt is max programozóként.

Azt meg ne akard elhitetni, hogy egy büfészakos diplomás tudása 10x annyit ér, mint a melósé

2020. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Van szr diploma és szr meló is. Azonos szinten azonban a diplomás többet ér. Jó melóst és jó diplomást mindenhova keresnek, magam is ilyen melós voltam eleinte. Tudod mit? Soha többet. 10 év alatt ráment a testem. Te mit melózol, hogy ennyire vered rá? Mert szerintem te vagy az, aki nem vagy tisztában a szakik világával.
2020. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
5%
Nekem van diplomám, de most készülök elmenni estire szakmát tanulni. Apám villanyszerelő és a fizetésem 3x-osát is megkeresi..
2020. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%
Apám meg szakács, és 45-50 éves kora óta alig bír járni. Én tanulok, hogy ne ilyen legyen az utolsó 20-30 évem. És nincs az a pénz MOST, amiért feladom az életem a JÖVŐben. Mert nem eladó. Inkább tanulok. A buta ember az, aki 1. azt hiszi, hogy most pár száz ezer forintért megéri eladni az egészségét, 2. lusta normális iskolában tanulni és egy kamu papírra fogja, hogy a diploma semmit nem ér.
2020. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!