Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen külföldi lehetőségek...

Milyen külföldi lehetőségek vannak Corvinuson?

Figyelt kérdés
Gondolok itt Erasmus partneregyetemekre, és hasonló intézményekre.

2023. jan. 10. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Te egy kő alatt élsz? Épp most szüntették meg az Erasmust az összes alapítványi egyetemen.
2023. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Hivatalosan csak felfüggesztették.
2023. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És várhatóan mikor vonják vissza?
2023. jan. 10. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Hát mondjuk amikor leváltják Orbánékat, szóval olyan 10-20 év múlva... (:

Én is Corvinusos vagyok és nagyon ki vagyok akadva most emiatt... Azért jöttem ide, mert hogy itt mennyi külföldi lehetőség van. Nahát most így el lett intézve, hogy ne nagyon legyen semmi, "kinek mit intézett a kormánya" ugyebár...

Szóval, ha szeretnél külföldi lehetőségeket, akkor kb csak az ELTE és a BME maradt.

2023. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


(Az itteni leírás alapján a következő pályázati időszak idén ősszel lenne szerintem, de jelenleg ugye felfüggesztették az erasmus programot)

2023. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jan. 10. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
5. A szerződéseket viszont már márciusban kell megkötni az egyetemeknek!
2023. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!