Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi msc lehetőségek?

Külföldi msc lehetőségek?

Figyelt kérdés

Külföldi mesterképzésen gondolkodom az alapszak elvégzése után, mindenképp kint szeretnék majd dolgozni, és könnyebb lenne úgy állást találnom, hogy a mesterképzést már abban az országban végzem ahova költözni szeretnék. Viszont azokon az egyetemeken amiket néztem nagyon drága volt a képzés, és akkor a lakhatás és a többi költség még mind hozzá jön ehhez, rengeteg pénzbe kerülne így a kint tanulás.

Vannak esetleg olyan egyetemek, ahol kedvezményesen lehetne tanulni? Láttam hogy sok egyetemen ingyenes az első képzés, de az mind az alapdiplomára vonatkozott, legalábbis ott ahol én néztem nem láttam sehol sem ingyenes mesterképzést.

Illetve akinek van tapasztalata a külföldön tanulásban, tudna mesélni róla egy kicsit?:)



2023. júl. 31. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
persze, Külföld fővárosában, Városban, az Egyetem nevű egyetemen minden msc ingyenes, és a világ minden szakját oktatják ott, remek hely, tudom ajánlani!
2023. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az EU-s egyetemeket néztem, az eu honlapján van valami összefoglaló országonként. Az elvisz minden egyetemhez, aztán lehet böngészgetni. Hollandiáról tudok írni személyes tapasztalatot.
2023. aug. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
annyira nem izgat a dolog, de mért én vagyok lepontozva, ha kérdező a béna?
2023. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
#3 Mert a pontozás azt jelenti mennyire hasznos a válasz. Lehet, hogy a kérdező béna, de te nem vagy segítőkész, nem hasznos a válaszod.
2023. aug. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

pedig szerintem nagyon hasznos válasz, lehet, hogy az elolvasása után rájön, hogy nem ezt a "mégtöbbdiploma" témát kéne erőltetni, hanem előbb megtanulni normálisan kérdést feltenni :D

(persze igazad van, ahhoz meg már szövegértés kéne :( )

2023. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!