Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudtok olyan ösztöndíjprogramo...

Tudtok olyan ösztöndíjprogramokat, amik segítenek külföldi egyetem elvégzése esetén a kinti megélhetésben?

Figyelt kérdés
Apa szerint régebben voltak ilyenek, de hát az már nem ma volt. Én eddig nem találtam semmit, de nem is tudom, hogy kéne hozzákezdeni. Dániába mennék msc-re, már megnéztem, van angol nyelven olyan msc, amire jelentkezhetnék, csak a megélhetést nem tudnák nekem fizetni a szüleim, és azt hallottam, hogy diákmunkával ott nem nagyon tudnám magam eltartani.

2012. ápr. 9. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha jo értetem angolu tanulna és Msc de nem irtad mien szakon. Áranylag legtöb ösztöndij van Angol egyetemeken,

de sok a jelentkezö és nagyon jo eredmenyekel kel hogy felvételizni.Nehany egyetemen Nemet orszgaban is van angolu oktatás de inkáb PhD. Ajánlom a következö cimeket:

UKCISA.ORG.UK ANGLIA, DAAD.DE NEMET ORSZÁG.

2012. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azt írtam, hogy Dániába szeretnék menni, tehát nem angol vagy német egyetemek érdekelnek, csak Dánia. Élelmiszermérnök msc-re szeretnék menni.
2012. ápr. 15. 15:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem hiába emlitetem Angliat de igazad van ha ragaskodol

Daniai tanulmanyokhoz. Az iden egyetlen egy ösztöndij programot látam az elelmiszer ipari ágban ha jo emlekszem Sved országban.

2012. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most elenörisztm az iden Dania csak PhD ösztöndij pályázatokat irt ki,

és azok közöt sem talaltam olyant, ami elelmiszeri ipara vonatkozna.

Esetleg mégprobalod öszre ha megjelenek az erasmus mundus

pályázatok.

2012. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt a svédországit hol találom? Vagy egyáltalán hasonlókat hol érdemes keresni?
2012. ápr. 16. 22:18
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]


Bocs pár napig nem voltam az oldalon. A Sved ösztöndij PhD volt, ugy aszt nem is küldöm még le is járt. Igaz hogy éz a pályázat is lejátrt de hasznos lehet jövöre / ösze indulnak a pályázatok./

2012. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most is van támogatás,igényelni kell,itt találod:

[link] ezt az SU-t külföldiek is igényelhetik és meg is kapják,én legalábbis gond nélkül megkaptam,pedig nem hivatalos állami képzésben voltam...még itt is utána tudsz járni dolgoknak,ez is hasznos oldal:

[link]

2012. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jól értem, hogy ez az a támogatás, amit minden dán diák megkap csak azért, mert felsőoktatásban tanul?

2012. júl. 5. 10:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,igen..De nem tudom,hogy mi alapján szabják meg,hogy ki,mennyit kap,mert különböző összegeket kaptam én és más magyarok is...
2012. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam itt,ezen az SU-s oldalon,hogy bárki megkaphatja,aki rászoruló és akkor,ha EU tag..
2012. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!