Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában hogyan tudok fősulir...

Angliában hogyan tudok fősulira/egyetemre menni, hogyan működik?

Figyelt kérdés

hogy beküldöm a jelentkezési lapot és felvesznek vagy nem.

vagy a jegyeimet is nézik?

mert nem vagyok olyan jó 3as az átlagom

de angolra most ráhúzok tanárhoz is járni fogok és majd le szeretném rakni a felsőfokut.

a jegyeimet is feljavitanám mert hülye nem vagyok csak nem szoktam tanulni, mert ha tanulok akkor 5-4eseket kapok

a suliból van még 1,5 év szakmunkásba járok de elmegyek estire is utána.

Akkor igy lehetséges?

És angliában szeretnék élni is.

előre is köszi a válaszokat



2012. ápr. 10. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
kimész először élsz 2évet dolgozol utána sulizol
2012. ápr. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ de mért kell 2 évet kint dolgoznom? az nem lehetséges hogy majd azonnal suliba kezdek járni ha itt befejeztem mindent?

vagy ez a két év kötelező? :)

és a többi kérdésre is tudsz válaszolni? :)

előre is köszi a választ meg amit irtál

2012. ápr. 10. 01:29
 3/6 anonim válasza:
0%
Dehogy is !! nem kell kint elni meg dolgozni 2 evet.. Akarmikor mehetsz egyetemre csak kell legyen valami angol vegzetseged.. angliaban is megteheted , kijarsz egy angol course.t Esol az a neve. es aztan ha az meg van akkor jelentkezel az egyetemre es varod a hireket :)
2012. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
'angol vegzettseg'? Az mi? Egyetemre jelentkezeskor a magyar erettsegit is elfogadjak, fokent, ha a valasztott targybol emeltszintut is teszel. Jobban szeretik a nemzetkozi erettsegit, nyilvan, de a magyart is elfogadjak. Egyebek mellett megfelelo pontszamu, (ez egyetemtol fugg) IELTS-t is kernek angol nyelv ugyeben, ez csak termeszetes. De vegezettseg az Egyesult Kiralysagbol nem kell..
2012. ápr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnezest, felreneztem: ESOL...sok szerencset annak, aki egy nyelvvizsgaval akar egyetemre jelentkezni :D Senki nem keri (bar biztos megeshet, hogy valaki, valahol igen, de altalanossagban nem)...nyelvugyben IELTS-t kernek.
2012. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aysha, baromságot írsz. az Esol az English for speakers of other languages, szóval angol, nem angol anyanyelvűeknek. annál egy angol felsőfokú sokkal magasabb szint. TOEFL, vagy IELTS kell ahhoz, hogy egy nem angol anyanyelvű egyetemre mehessen, kivéve nekem, de én alapban angoltanári diplomával jöttem.
2012. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!