Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A külföldi egyetemek távoktatá...

A külföldi egyetemek távoktatásos képzései milyen színvonalúak?

Figyelt kérdés
El lehet ilyen rendszerben rendesen végezni egy szakot? (Pl. Vegyészt) ad rendes tudást? Vagy inkább válasszak egy levelezős magyar egyetemet?

2012. ápr. 19. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!
2012. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Retekszisz ***** válasza:
Külföldön nagyon kevés helyen van távoktatás...és ahol van, azok olyan intézmények, amelyeknek a diplomájával amúgy is kiröhögnek. Szóval semmit sem fogsz vele kezdeni, és egyébként is sokkal jobban különbségnek veszik, hogy levelezős, mint itthon.
2012. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam a külföldi távoktatásra, mert pl. a vegyészmérnök képzés itthon elég nevetségesnek tűnik. Debrecenben pl. laborban egy félévben egy tantárgy keretein belül csak 36 órát vagyunk bent. Ami rettenetesen kevés. Arról nem beszélve, hogy elavult az egész labor, nincsenek eszközök, és ami van, az sem működik megfelelően. Ha mondjuk külföldön mondjuk egy hétig lennénk laborban, kb. ugyanott vagyok, legalább a legújabb technológiákat ismerné meg az ember.
2012. ápr. 26. 09:41
 4/5 Retekszisz ***** válasza:
Teljesen mindegy, a távoktatást semmibe sem nézik. Amúgy a debreceni vegyészmérnököt komolyan gondolod? Még teljesen új a kar, ezért valóban elég gagyi, ha szabad így fogalmazni. De ha jó diplomát akarsz, ott a BME...
2012. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, az a másik opcióm, de úgy néz ki,hogy a BME is hagy kivetni valót maga után, nem is keveset (sajnos).
2012. ápr. 28. 04:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!