Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Koszovóban szeretnék továbbtan...

Koszovóban szeretnék továbbtanulni. Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Üdv! Azt szeretném megtudni, hogy ide is érvényes-e az, hogy spaciális nyelvvizsga szükséges?

A másik pedig a következő lenne: Ebben az országban is úgy működik a továbbtanulás mint ha egy uniós tagállam intézményébe szerenék bejutni?


Köszönöm!


2009. jún. 27. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Koszovó? Hogyhogy pont ott akarsz továbbtanulni?
2009. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mármint milyen értelemben ugyan úgy, mint az EU-s országokban? Ott magyar leszel és nem EU állampolgár. Ergó ha van tandíj, külföldinek fogsz számítani és többet kell fizetned. Nem tudom, hogy kell-e nyelvvizsga a felvételihez. Szerintem hívd fel azt az egyetemet, ahová jelentkezni szeretnél. Valószínűleg van honlapuk is, ahol van bővebb tájékoztatás külföldi diákoknak.
2009. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, megnéztem a weblapjukat, azon belül a dokumentum részt ahol van a jelentkezési lap, de az már albánul van. Köszönöm! Tovább kutatok. Még van egy évem szerencsére.
2009. jún. 28. 08:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Írj a sulinak egy e-mail-t. Ilyen egyszerű, abban felteszed a kérdéseidet, majd ők válaszolnak, és akkor tiszta lesz minden.

:) Mi fogott meg Koszovóban? Milyen szakra mennél, ami itthon nincs? :)

2009. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Milyen szakra mennél, ami itthon nincs? :)"


Őszíntén szólva nem nagyon tetszik ez a bolognai rendszer, így külföldön próbálkoznék.

2009. jún. 28. 15:11
 6/9 anonim ***** válasza:
bolognai rendszer van romaniaban is, azert kar koszovoba menni:D
2009. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaaj elolvastam

bocsi:P

kicsit faradt vagyok:P

2009. jún. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De azért azt is nézd meg, hogy azzal a diplomával tudsz-e valamit kezdeni Magyarországon vagy bele fogsz őszülni a honosításába főleg, hogy olyan standardjük van, ami a magyartól eltér.
2009. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

na vegull Kosovoba mentel?

es mit akarsz vagy akartal oda tanulni?

udv: egy kosovoi lany

2011. júl. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!