Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha külföldön szeretnék továbbtanulni?

Figyelt kérdés
A felsőoktatásban történő továbbtanulásra gondolok. Ha szeretnék félévet, 1 évet, vagy akár többet külföldi suliban tölteni, milyen lehetőségeim vannak? Kevés pénzbefektetéssel szeretnék hatékonyan nyelvet tanulni, más kultúrákat megismerni. Hol szerezhetek információt a részletekről?
2010. jan. 19. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Elmész itthon egyetemre és megpályázol Erasmus-t, ha sikerül, fél évre kimehetsz, ahová pályáztál.
2010. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
en pl 9 be megyek tovabb tanulni az usa ba :D csak nem tom hogy az lenne ide a kerdesem hogy ugyhallotam ha oda kimesz kapsz 1 evet hogy nem kell menyel iskolaba ti errol menyit tudtok mert en nem vagyok ev vesztes es mar 6 evesen mentem 1 obe alt ba szoval akkor kapni fogok del amcsiba 1 evet hogy tanulgassama nyelvet???
2010. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Második Válaszoló!

Annyit tudok tanácsolni Neked, hogy tanuld meg előbb a magyar nyelvet, mielőtt kimész "Amcsiba".

Ez a válasz kb. annyira vág a kérdésedhez, mint a Te válaszod az enyémhez... Ráadásul tagolatlan a mondanivalód, tele helyesírási hibával. Ha kérdést akarsz feltenni a saját problémáddal kapcsolatban, van egy olyan lehetőség, hogy "Új kérdés". Arra kattints rá, és kiírhatod, hogy mire keresed a választ.


Az Első Válaszolónak köszönöm. Igen, én is az Erasmus-ra gondoltam első körben. Milyen egyéb, viszonylag könnyen elérhető lehetőségek vannak még, és hol tudnék utánajárni ezeknek? Esetleg lehet valahol tapasztalatokat olvasni egyes külföldi egyetemekről...?

2010. jan. 21. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!