Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol lehet utánanézni, hogy...

Hol lehet utánanézni, hogy milyen lehetőségek vannak külföldi továbbtanulásra?

Figyelt kérdés
Szeretnék külföldön egyetemre vagy főiskolára jelentkezni, de nem tudom hol lehetne utánanézni, hogy milyen iskolák, szakok vannak, hogy megy a jelentkezés.

2012. jún. 27. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Az adott ország nagykövetségének a honlapját nézném meg elsőként. A külföld sok helyet takarhat, és a szakirányodat sem tudjuk, sem a nyelvtudásod, sem az anyagi helyzeted, de még az eddigi eredményeid sem. Így nem egyszerű segíteni.
2012. jún. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gugli. Erre így ennyit lehet mondani. Ha esetleg elmondod hogy melyik ország(ok) érdekel(nek), és milyen szakirány, akkor esetleg még lehet is valami pontosat mondani.
2012. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dubi ***** válasza:

Felveheted a kapcsolatot a Milestone szervezettel, akik konkrétan ezzel foglalkoznak. Persze ez időigényes, felvételi van, korlátozott létszám, és nem kevés pénzbe kerül (250-300K ft).


Én is tudok segíteni, ha vannak kérdéseid, és komolyabban érdekel a dolog. Az idei tanévben csináltam végig egy komplett felvételi eljárást UK-ba, sikeresen, és ősszel megyek ki tanulni, szóval tudok pár dolgot mindani. Írj privát üzit, ha szükséged van infókra ;)

2012. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!