Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » MIt tudtok az EVS-ről (Európai...

MIt tudtok az EVS-ről (Európai Önkéntes Szolgálat)?

Figyelt kérdés
Elsösorban olyanok véleményét várnám akik voltak kint valahol, vagy ismerösük volt. Mik a tapasztalataitok?
2009. okt. 3. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem barátnőm Spanyolországban volt.imádta.egy kukkot se beszélt előtte spanyolul.volt egy nagyon rövid felkészítés(2hét azt hiszem)és ennyi.kint gyerekekkel+néha idősekkel foglalkozott.fárasztó,de uyganakkor szórakoztató és tanulságos is volt.sok barátot szerzett...ma már sokszor visszajár oda,és persze szinte felsőfokon beszéli a nyelvet!!!megéri belevágni!én ha minden jó megy jövőre megyek,szontén Spanyolo-ba.:)
2009. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#szintén
2009. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

megint én!:)


még áprilisban tettem fel én ezt a kérdést,sajna nem érkezett rá túl sok válasz,de azért gondoltam belinkelem.)


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2009. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi, én OLAszba szeretnék menni.

várom a további véleményeket, tapasztalatokat!

2009. okt. 3. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:

megint én!!


a legjobb benne h.neked semmit se kell fizetned...perzse lehet pluszban zsebpénzed de ha nincs,akkor se lesz bajod.van egy mentorod odakint,segítenek ha bármi kell(orvos,stb..)

2009. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#persze
2009. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ezt találtam,ha beszélsz angolul,itt vannak élménybeszámolók,blogok.)


[link]

2009. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. okt. 3. 17:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak rövidtávú önkéntesként voltam külföldön kétszer is a nyáron, de feledhetetlen élmény maradt. Persze tudom nem ugyanaz a kettő, de én is tervezem, hogy kimegyek valahova így félévre.
2009. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
72%

2004-ben voltm Olaszban egy évig, szuper jó volt!!!!!!!!!! Ha érdekel és még itthon vagy írjál privit!!!

Csak ajánlani tudom!!!

2010. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!