Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyi idő megtanulni angolul...

Mennyi idő megtanulni angolul anyanyelvi szinten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves srác vagyok.Nyáron költözök Angliába,ahol szeretnék majd gyökeret ereszteni.Nem kell gondolom részletezi miért.


Egy gyárban fogok dolgozni,ami tökéletes számomra,tekintettel arra hogy bevándorló vagyok.

Viszont ha megtanulom a nyelvet,és idővel ( 5év) megkapnám az állampolgárságot,elkezdenék valami komolyabb tanfolyamot,amihez elengedhetetlen a nyelv.


Mennyi idő mire megtanulom a nyelvet?


Jelenleg: 80%-os érettségi angolból+ középfokú nyelvvizsga.Szeretek angol könyveket olvasni. Az írást megértem nagyon könnyen,de a beszédet nem :(


12 éve "tanulom".


2013. nov. 1. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyanyelvi szinten már nem fogsz megtanulni. Ha jó a nyelvérzéked akkor egy jó angol tudásod még simán lehet amiről alig alig fogják észre venni hogy magyar vagy. De anyanyelvi szintű már nem lesz
2013. nov. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyébként fél év alatt bele jössz és 1 év múlva már jó nyelvtudásod lesz ez persze rajtad is múlik.
2013. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!