Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Csinált már valaki Angliában...

Csinált már valaki Angliában NVQ vizsgát közületek?

Figyelt kérdés

Pontosan milyet? Nehéz volt? Hol találta a tanfolyamot, meddig tartott, mennyibe került és volt e valami követelmény a tanfolyam elkezdéséhez?

Szeretnék NVQ tanfolyamon részt venni, de a helyi suliban nem találtam ilyen tanfolyamot. Egy angol nekem azt mondta, csak akkor végezhetek szakirányú tanfolyamot, ha abban a körben dolgozok. De az álláshírdetésekben mindig úgy van, hogy NVQ végzettség kell. a munkához.



2014. febr. 27. 21:50
 1/1 VGloria válasza:

Szia!


Hmm hat en konkretan addig nyuztam a munkaltatomat, amig el nem kuldott a 3asra (health and social care). Ez majdnem minden college-ben fut, legjobb ha bemesz erdeklodni. Nekem nagyon primitivnek tunt, igazabol jozan paraszti esz kell hozza, meg egy essay-t kell a vegen irni, de megint ne gondolj semmi komplikaltra.. Van egy resze, ahol az oktatod megfigyel teged, hogy tudod-e az elmeletet gyakorlatban alkalmazni, ezert nem is tudom lehetseges-e ezt ugy csinalni, hogy nem dolgozol benne :/ sajna nem tudtam sokat segiteni

2014. márc. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!