Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cambridge-i egyetem (anglia)...

Cambridge-i egyetem (anglia) mennyi esélyem lehet bejutni?

Figyelt kérdés
Ha van egy emelt fizika,matek,angol(ami tudom hogy kell majd jobb angol) akkor az mennyit számit ott ha számit valamit egyáltalán.Tudom hogy nem sok esélyem van de azért na....

2016. jan. 13. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha azt gondolod, hogy egy ilyen oldalon kérdezgetve bármilyen használható infót fogsz szerezni, akkor pontosan 0. Ha külföldön akarsz tanulni, akkor legyél annyira önálló, hogy az egyetem saját oldalán informálódsz.
2016. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen szakra akarsz jelentkezni? Mert attól függ, hogy milyen tárgyak kellenek. Lehet esélyed bekerülni, de nehéz nagyon.
2016. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet esélyed, de sok elég sok minden függvénye.

A sulimból most 3 embert vettek fel. (Apáczai) Én is külföldre készülök, csak nem Angliába:)

2016. jan. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bob the builder ***** válasza:

[link]


Ez alapján döntsd el magad.

2016. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alapvetôen az érettségi jóval-jóval a beugró szint alatt van, de van rá példa, hogy versenyeredmények nélkül is felvegyenek valakit. Valamiben viszont mindenképp kiemelkedônek kell lenned
2016. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!