Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi tanulás magyaroknak...

Külföldi tanulás magyaroknak hogy megy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre el kell döntenem milyen egyetemre szeretnék menni. Légyszi ne mondjátok hogy lehetetlen jó gimibe járok jó jegyekkel és felsőfokon beszelek angolt és németet inkább c1-en spanyolt pedig B1. Az a kérdésem hogy bécsben vagy angliában van e magyaroknak olyan képzés amin magyarul beszélnek. Mert persze tudok beszélgetni de mondjuk a felsőfokummal is nem hiszem hogy megérteném angolul a szakszavakat? Esetleg valaki tanács vagy hasonló helyzet? Tudtok ilyen egyetemről?

2016. jan. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
de ha magyarul akarsz oktatást, akkor miért nem itthon tanulsz tovább?
2016. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy ilyesmi legyen, maximum Szlovákiában vagy Erdélyben tudnám elképzelni.


De ha felsőfokon beszéled az angolt és a németet, akkor nagyon jó alapokkal rendelkezel, és minden további gond nélkül megpróbálhatnád valamelyik nyelven.

2016. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Angliaban biztos h nincs ilyen, en angol suliba jarok es kerdesedre valaszolva a szakszavakat ugy erted meg h megtanulod. En olyan szakon vagyok ahova kellenek gorog es latin kifejezesek es ertem oket mert megtanultam holott nekem nincs semmilyen nyelvvizsgam nemhogy felsofoku
2016. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:D erdekes kerdes. Hat max ha finnugoristik nyelvszakon tanulsz :))
2016. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szakszavak miatt fölösleges aggódnod, azt gyorsan meg fogod tanulni. A szakszókincs ugyanis behatárolt, ezért sokkal gyorsabban és könnyebben tanulja az ember, mint a hétköznapi nyelvet.
2016. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!