Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kínai Nyelvkönyv Magyaroknak,...

Kínai Nyelvkönyv Magyaroknak, kiadta elte konfuciusz intézete, főszerkesztője vmi Homár Imre, megvan ez a könyv valakinek?

Figyelt kérdés

#tanulás #kínai nyelvkönyv
2012. szept. 24. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg Hamar Imre?
2012. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ő, megvan?
2012. szept. 24. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
meg.
2012. okt. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valaki írhatna arról is, hogy önálló tanulásra mennyire alkalmas. Állítólag könyvben van regisztrációs szám, amivel letölthetők a segédletek hozzá.

Azt tudom, hogy 4 kötetes lesz, első kötet kapható, de csak az Intézetben, postázni nem postázzák. (második is állítólag van, de nem kapható)

(A1 (két részes, 3500Ftx2), A2, B1, B2).

Én viszolygok angolul tanulni idegen nyelvet. Olyanból szokott probléma lenni sokszor, ami egy magyarnak evidens, de a tanárnak gőze sincs erről vagy fordítva.

Ilyenkor szerencsésebb inkább egy magyar, aki beszéli a nyelvet vagy csak mandarinul folyik az oktatás végig. Tanultam más nyelvet angolul és borzalom, főleg, ha nyelvtanoznak sokat.

Nem tudnak összekaparni olyan tanárt Magyarországon, aki tud magyarul és mandarinul?

2012. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én angolul tanulom, és semmi baj nincs vele. sőt. szerintem jobb így.
2012. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!