Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » IELTS nyelvvizsgával kapcsolat...

IELTS nyelvvizsgával kapcsolatban több info?

Figyelt kérdés
Könyvtári gyakorlókönyvekből tanulok,próbálom kombinálni az olvasott,hallott és írásbeli részét de félek hogy nem lesz elég,nem-e változik az egész rendszer folyamatosan,nem fogom addig megszerezni a kellő szintet.Aki volt már,és sikerült is neki,esetleg tudna adni pár tanácsot privátban?Nagyon megköszönném:)

2016. febr. 23. 18:47
 1/2 anonim válasza:

Gyakorolj annyit amennyit csak tudsz, hogy kívülről tudd hogy épülnek fel a taskok és mit várnak tőled. A vizsgán nem lesz időd gondolkodni, ott reflexszerűen kell csinálni a feladatokat, mint egy gép, főleg a writingnal. Én voltam felkészítő tanfolyamon,ami rengeteget segített, meg kaptam egy ismerosomtol könyvet amiben ilyen ielts tippek vannak, ez utóbbi is nagyon jó,ha gondolod atkuldhetem.

A lényeg az,hogy ismerd nagyon jól a vizsgát, gyakorolj időre otthon.

2016. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nézd az információt néha:

[link]

2016. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!