Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kedves Válaszolók! Nemrégiben...

Kedves Válaszolók! Nemrégiben felvételt nyertem mesterképzésre egy angliai egyetemre. A tandíj azonban milliós nagyságrendű, sajnos nagyon megterhelő pénzösszeg. Honnan tudnék támogatást nyerni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarlak megbántani, de ha ezen most kezdesz el gondolkozni, az finoman szólva is hatalmas meggondolatlanság. Miért nem akkor gondolkoztál el ezen, amikor felvételiztél? Elég komoly összegnek tűnik ahhoz, hogy az ember ne bízza a véletlenre, sőt, B és C terve is legyen, ha esetleg az eredetileg elképzelt forrás mégsem áll olyan formában rendelkezésre, ami szükséges lenne.
2017. márc. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szívesen várom továbbra is a válaszokat! Remélem ennél talán intelligensebbeket fogok kapni.
2017. márc. 26. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az angol diákhitelt felveheted, nem tudom pontosan mik a feltételei, de sokkal barátságosabb mint a magyar.
2017. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%

Kaptal intelligens valaszt. Mit akarsz hallani? Ja, diakhitel :D Csodas otlet! https://www.youtube.com/watch?v=xl7R8xIxzKI


Ha nem tudsz osztondijat szerezni, erdemesebb inkabb el is felejteni az egeszet.

2017. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%

Második válaszoló vagyok. A diákhitel igen is hasznos. Utána néztem és a tandíjat tudod fizetni belôle. Visszfizetni akkor kell ha a kereseted eléri az évi 21ezer fontot. Mi Angliában élunk, a minimálbér évi 12 ezer font. Tehát amikor már van egy nagyon jó fizetô állásod akkor visszatörlesztesz havi kis részletekben. Én mindenképpen fel fogom venni. Jelenleg college-ba járok, részmunkaidôben dolgozok. Párom szakácsként dolgozik. Nincs annyi pénzünk, hogy ki tudnánk fizetni a tandíjat.

Szerintem nagy lehetôség, hogy felvételt nyertél. Nézd meg, hogy milyen lehetôségeid vannak ösztöndíjra, plusz vállajd egy részmunkaidôs állást. Ezzel el tudsz lenni egy diákszállón.

2017. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de te most itt komolyan azt akarod beadni másoknak, hogy nem kell azt a szrt visszafizetni, csak ha lóvés állásod lesz? Ráadásul pont egy olyan valakinek, mint a kérdező, aki teljesen el van tájolva az egész felsőoktatással kapcsolatban olyan szinten, hogy képes komolyan kiírni egy ilyen kérdést? Legyél csak magadnak egy kártékony idióta, másokat ne szívass. Ha meg szándékosan hazudoztál a hitelfeltételekről, akkor pedig szégyelld magad.
2017. márc. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Képzeld el, hogy igen is így van. Plusz hogy még nagyobb sokkot kapj elárulom, hogy ha 30 éven belül nem tudod visszatörleszteni akkor elengedik az egészet.

Vannak olyan oszágok, bármennyire is hihetetlen, ahol segítenek a diákoknak.

2017. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennek nézz jobban utána.
2017. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos weblapot idézem:


"Once you start to earn over £21,000 a year (£1,750 a month) your employer will begin taking student loan repayments from your salary. The amount taken will be shown on your pay slip"


"Any outstanding balance will be written off/cancelled:


+30 years after you become eligible to repay

+if you become disabled and permanently unable to work

+if you die"

2017. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
9-es hagyjad.. egy proli nem tud angolul..:D
2017. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!