Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Dániai továbbtanulás teknikusi...

Dániai továbbtanulás teknikusi végzettséggel? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Jövőre végzek magasépítő teknikusi szakon, és mindig is külföldön képzeltem el az életem, így jött fel bennem az esetlegesen dániai továbbtanulás építészmérnök szakon. Körülbelül milyennek kell lennie az érettségimnek, illetve mennyivel könnyebb teknikusival bekerülni? Mennyire kell az angol nyelv? Sok éve tanulom már, de elég döcögősen megy, viszont ha tényleg erre kerülne a sor, ráfeküdnék komolyabban. Mennyire nehéz elvégezni, milyen nehezek a vizsgák kint? Esetlegesen végzés után mennyire könnyű elhelyezkedni vele Dániában, de főleg más országokban? (Amerika, Kanada, Ausztrália, Új-Zéland stb.)

Előre is köszönöm az építő jellegű válaszokat!



2017. ápr. 5. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egy teknikus a jég hátán is megél, akár Dániában, akár máshol!
2017. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az itthoni vagy a Dán teknikus végzettségre gondolsz?
2017. ápr. 6. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is magasépítő technikusként végeztem, de igazából csak a társaság miatt maradtam egy évet, mert már 10éve is értéktelen volt ez a papír. Gondolom a DTU-t nézted, ott van angol képzés és nagyon nagyon jól kell tudni, mert TOEFL vizsgát várnak el. A technikusi nem is számít bele a felvételnél, beírhatod de plusszt nem hiszem, hogy adnak érte. Ha az egyetem alatt megtanulsz tárgyalási szinten dánul akkor nem lesz baj az elhelyezkedéssel Dániában, egyébként kb esélytelen.
2017. ápr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!