Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen iskolarendszer van...

Milyen iskolarendszer van Amerikában és Angliában?

Figyelt kérdés

Részletesen szeretném tudni. Hány év az óvoda, iskola meg ilyenek.

Csak olyanok írjanak akik tapasztalatból tudják, vagy van amerikai vagy angliai ismerősük.

Ha valaki csak olvasta vagy hallotta, olyan ne írjon (sose tudhatod, hogy jól mondták vagy írták-e a neten)


2010. máj. 27. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%
Én személy szerint nem értem, hogy miért szólják le sokan az amerikai iskolákat, ráadásul úgy, hogy nem is jártak oda. Én sem jártam, de ismerek amerikai embereket, akik nagyon okosak, nem merné rájuk senki sem azt mondani, hogy ,,hülye amerikai". A másik meg hogy ha a magyar oktatás olyan jó lenne, akkor miért van itt is annyi ostoba, iskolázatlan ember, aki még helyesen sem tud beszélni/írni? Itt sem mindenki észkombájn, hát ott sem és ebben nincsen semmi különös.
2010. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
93%

Jobb ötletnek tartom ha arra "fejlesztik" a gyereket, ami neki az erősége. Én belsépítész vagy lakberendező szeretnék lenni(már több mint 5 éve nem változott) és mit kezdjek heti 1 rajzzal? Sokkal jobb ötletnek tartom az amerika az angliai ( és a németországi, mert ott is kb így megy. azt tanulja a gyerek ami az erőségge) oktatást.

15/L

2013. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!