Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában egyetemen el lehet...

Angliában egyetemen el lehet lógni a tutorial-okat?

Figyelt kérdés

Heti 3 napot kéne bejárjak, de 4. napra meg betettek egy 1 óra hosszás tutorialt... Be kell arra járni? Mert igazából csak 2 óra hossza az oda-vissza utazásom, így feleslegesnek érzem nagyon. Főleg hogy arra nem is kapunk credit-et. Szerintetek?


(Az oktatókat nem szeretném ilyen kérdésekkel untatni, ráadásul még csak most fogok kezdeni.)



2018. szept. 19. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben az első alkalomra tuti elmennék, hogy lássam, hogy van-e haszna...
2018. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első válaszolóval. Volt már olyan tutorial-om ami ngyon hasznos volt és mindenki bejárt, de olyan is ahol már az oktató is arra számított, hogy senki nem jön be és már ment egyenesen haza.
2018. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Hátha addigra összehaverkodok valakivel, és megkérdezem, hátha tudnak pontosat mondani.

2018. szept. 20. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De fura nem tudtam hogy egyetemen is van tutorial nekem csak collegeba volt. Hogy működik a rendszer nálatok, tehát vesznek névsort? Ha vesznek akkor beszélj a tanárral, egyetemen már általában megértik hogy nem akarsz 2 órát utazni 1 óra miatt.
2018. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, én sem tudtam hogy lesz itt is tutorial. College-ban volt, az év eleje fele pár hónapot bejártunk, de akkor is ellógta mindig a fél osztály, majd végül a tanár sem járt be. Remélem most is hasonló helyzet lesz.


Hogy a rendszer hogy működik, azt sajna még nem tudom... Holnap lesz az első napom 😬

2018. szept. 20. 23:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan emailezz majd az ofővel, őszintén szólva az első hónapokban azt se tudják hogy ki vagy ekkora létszám mellett tehát nem vet rád rossz fényt ha mondjuk nemet mond vagy mittudom én. Sok sikert az első napodon!!
2018. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!