Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen orvosi egyetemek...

Milyen orvosi egyetemek vannak Spanyolországban?

Figyelt kérdés
Még középiskolába járok de már nagyon nagyon régota tudom, hogy orvos szeretnék lenni. Nem olyan nagyon régen elkezdtem spanyolul tanulni és eleggé jól megy + szeretem Spanyolországot ezért elgondolkoztam rajta hogy mi lenne ha ott tanulnék. Még akkor is örülnék ha csak egy évet vagy egy félévet járhatnék a kinti egyetemre. Arra lennék kíváncsi hogy hogyan lehet oda bekerülni? (mik a feltételek) kb mennyibol lehet megélni ( tandíj + albi nélkül? Mennyi kb a tandíj? Melyik egyetemre célszerű menni? Lehet e azt hogy csak nyári gyakkrlatra megyek ki de itthon tanulok? Milyen ösztöndíjjal lehet kimenni fél vagy 1 évre? Van esetleg magyar-spanyol cserediák program a magyar orvosin ami nem 1-2 hét? Bocsi a sok kérdésért csak kíváncsi vagyok :) köszi a válaszokat.

2019. jan. 27. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok minden kérdésedre válaszolni, de szerintem ha itthon tanulsz, akkor erasmus programmal is ki tudsz jutni Spanyolországba :) keress rá az erasmusra.
2019. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Az eramuszon milyen lehetőség van? Mármint mekkora időtartamra lehet kimenni Spanyolorszagba és a teljes tandijat és koleszt álják vagy csak egy részét? Köszi a válaszokat
2019. jan. 27. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
5 vagy 10 hónapra lehet kimenni. Én pont Spanyolországban voltam de nem orvosin. Meg kellene nézned, hogy az itteni orvosi egyetemek közül melyikről lehet kimenni spanyolországba és melyik egyetemre. Van egy lista különböző egyetemekkel és azok közül kell választani.
2019. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, adnak egy adott összeget (ez hivatalosan meg van adva országonként, nekem 450 euró/hó volt). A lakhatàst magadnak kell intézned teljesen, lakhatsz albérletben, kollégiumban, rokonnàl ahol akarsz. Szóval kb úgy képzeld el hogy megadjàk a lehetőséget hogy a kinti egyetemen tanulj +ràutaljàk a pénzt a számlàdra amit te beosztasz ahogy tudod, lakhatàsra, ételre, programokra stb. (én nem jöttem ki belőle pedig nem a legdràgàbb városban voltam. De nálunk mondtàk is hogy nem lesz elég).
2019. jan. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!