Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Érdemes az MIT-re menni...

Érdemes az MIT-re menni továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Nincs kint Amerikában imserősöm és egyáltalán nem vagyok gazdag.
2019. máj. 20. 16:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, az a doktori végzettség, tehát msc utána még ott maradsz egy pár évet, és megkapod a Dr. névet

A phd az a doktorálás egy tudományból.

2019. dec. 8. 23:02
 22/24 anonim ***** válasza:

Az már jó, ha megvan, hogy hova akarsz menni középiskolába.


(Debreceni vagy ezek szerint.)


Az MSc és a PhD pedig legtöbb esetben ingyenes szokott lenni. Ott szinte mindened támogatva van, ha jó eredményeket viszel, de számos esetben anélkül is.


Viszont én is kérdeznék. Hollandiában és Dániában milyen egyetemek vannak? Vagy pontosabban melyikekre gondolsz?


Egyébként ha még van kérdésed, akkor tedd fel nyugodtan.

2019. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Jelenleg a Denmark Techincal Universityn tanul. Viszont jelentkezett egy exchange programra Svájcba, a zürichi egyetemre. Ami a vilag egyik legjobb egyeteme. Top 15 egyetemben benne van.
2019. dec. 23. 18:48
 24/24 A kérdező kommentje:
Autunóm rendszereket tanul, tehát robotok és önvezető autókat, a képzés ingyenes és angolul van.
2019. dec. 23. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!