Menyek-e egyetemre vagy inkább halasszak?

Figyelt kérdés

Bekerültem az egyetemre de nem arra a szakra amit először akartam.Ez a szak ilyen c terv volt(szülésznő). Nem tudom, hogy mit tegyek. Az a gond, hogy nem igazán tudom, hogy mit szeretnék csinálni. Érdekelnek a nyelvek főleg az olasz és az angol de érdekel a gyógytornász szakma is.

Szerintetek mi volna jobb döntés.

kezdjem el az egyetemet hátha tetszik vagy inkább tanuljak nyelvet és jövőre megpróbálkozom mással.



2019. júl. 25. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szülésznőséghez elhivatottság kell. Muszájból ne csináld!!! Senkinek se lesz jó. Ráadásul állami féléveid mennek el feleslegesen.


Szánd rá a következő 1 évet, tanulj nyelveket és fejleszd az önismereted, hogy másodszor jól válassz!

2019. júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Menyek-e" XD
2019. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Előbb tanuld meg a magyar nyelvet, aztán még egyet, aztán menjél egyetemre! Szörnyű, hogy ma már boldog-boldogtalan diplomát kap, ezzel elértéktelenítve az enyémet. F 41
2019. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mi a fene ***** válasza:
100%
Halassz, tanulj még nyelvet, és esetleg érettségizz le még valamiből.
2019. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne mennnyé mert menyes asszony ne mennyen.
2019. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
F41 - a tiéd nem ettől értéktelen.
2019. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az utolsó két mondatot kérdésnek szántad.

Ha úgy gondolod, ez nem a te szakod, akkor hallgass a szívedre, és csinálj addig mást.

“... hátha tetszik” - Figyelj: vagy szívvel-lélekkel elkezded a szakot, mert 100%-ig biztos vagy abban, hogy ezzel szeretnél a társadalom hasznos tagjává válni, embereket világra segíteni és az érdeklődésedet, a tehetségedet ezen a területen kamatoztatni, vagy ha ennyire bizonytalan vagy inkább el se kezdd! Tudod, hányan kibuknak azok közül is, akik olyan szakon vannak, ami életük legnagyobb álma? - Ez számos okból lehet, és nem feltétlenül azért, mert az illető linkeskedik vagy nem veszi elég komolyan. Hát, ha eleve olyan szakra jelentkezel, amit csak tölteléknek jelölted meg, semmi kedved hozzá, akkor teljesen őszintên megmondom: hagyd a fenébe! Abba nem érdemes belekezdeni, ahol eleve rizikós lehet a kimeneteled.

2019. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!