Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Kodolányi főiskola vagy az...

A Kodolányi főiskola vagy az Edutus jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 26. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így ránézésre az Edutus a jobb. A Kodolányinak nagyon “futottak még” jellege van; a MÜTF meg egy magánfőiskola volt eddig.
2019. júl. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Az Edutus Egyetemről nincsen közvetlen tapasztalatom, ezért nem is nyilatkoznék róla.


Azonban a Kodolányi János Egyetem nemzetközi tanulmányok mesterszakos hallgatója vagyok és teljesen elégedett vagyok mind az egyetemi oktatók színvonalával,mind az egyetem ügyintézési gyakorlatával. Szóval nem csak a "városi legendák" szintjén értékelem.


Természetesen kinek mi éri meg az nagyon változó lehet, amellett,hogy itthon nincsen nagy különbség az egyetemek között. Mondom ezt úgy, hogy van egy cum laude nappali képzésben szerzett jogász diplomám, illetve közgazdász mesterképzésben abszolváltam és már csak a zv+diplomavédés hiányzik.

2019. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Hát, a Kodolányin simán kapott diplomát olyan, aki a mképes szóbelin utána előadta, hogy van egyszerű meg bonyolult meérleg. És igen, hülye mindenhova jár, de ahol végezhet is, ott azért baj van.
2019. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!