Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME, ELTE, vagy OE? Mindhárom...

BME, ELTE, vagy OE? Mindhárom egyetem informatikai szakjáról érdekelnének a vélemények. Mérnökinfó és programtervező infó között mi a különbség? Melyik egyetem mennyire nehéz és milyen lehetőségeim lesznek a diploma után?

Figyelt kérdés
Több ilyen és ehhez hasonló kérdést találtam itt, de mindegyik elég régi. Érdekelnének a friss vélemények. Jövőre fogok érettségizni. Jelenleg matek fakton 4-es vagyok, általában könnyen megértem az anyagot és hobbi jelleggel és érettségire való készülésként programozom, Python nyelven.

2019. júl. 28. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es... Pedig megy, eddig egyenesben vagyok. Az a pár edzés meg kell stresszlevezetésnek és élni. Igazából ha csúsznék is, nekem nem érne meg annyit ez az egész, hogy 3,5 évig kb semmi másba ne kezdjek. Az élet számomra kicsit mást jelent. Nem lebzselést, de nem is azt, hogy mindent feldobok egy diploma miatt, ami vagyok. :)
2019. aug. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!