Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NKE-RTK és NKE-HHK fizikai...

NKE-RTK és NKE-HHK fizikai felvételiről tudnátok írni?

Figyelt kérdés

Utolsó évem következik és a már említett karok egyikére szeretnék bejutni. De a fizikai felvételivel kapcsolatban kissé hiányos leírást találtam.

Pontosan milyen feladatok vannak? Például amit nem értek,hogy RTK-n fekvenyomásnál rendben van a 60kg,de mégis mennyit kell csinálni?

Megköszönném,ha valaki ilyen aprólékosan leírná időben,hogy sikerüljön felkészülni.

+Kérdés: Hogy nézzen ki egy hetem,ha könnyedén meg szeretném csinálni a felvételi követelmények et? Szóval,amolyan edzésterv féle.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 29. 13:19
 1/1 anonim válasza:
100%

RTK:

2000m-es futás, helyből távol ha jól emlékszem 220cm volt a minimum, 4x10m sprint, felülés 2perc alatt, fekvenyomás vagy hajlított karú függés váasztható a fekvenyomást nem tudom miven én a függést választottam ott 45-50mp volt a max azt hiszem. Mind az 5 részt külön pontozzák és a végén el kell érned egy min. ponthatárt és egyik feladat eész sem lehet 0pontos. Viszonylag szigorúak a ponthatárok, szóval ha már az egyik részénél tudod, hogy kb a felét éred el a pontoknak akkor a többit érdemes max pontosra megcsinálni, hogy kijöjjön az össz pontszámod. Nagyon szigorúak.


HHK:

3200m futás, fekvőtámasz (70db volt a max lányoknál, 2perc alatt) vagy húzózkodás, felülés (90db a max lányoknál, 2 perc alatt)

Itt is elég szigorúak, aki nem tudja teljesíteni egyből szórják ki.


Én nem készültem rá szinte semmit csak a futásra mert az nem az erősségem, amiben tudod, hogy gyengébb vagy arra érdemesebb kicsit rákészülni, meg otthon lemérni, hogy képes vagy-e megcsinálni.

2019. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!