Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaviszony orvosi mellett...

Munkaviszony orvosi mellett lehetséges? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát most van munkahelyem, ahol gyeden vagyok. Érettségi jól sikerült, (450 pont) csak nem jelentkeztem a kicsi miatt. Ha jövőre felvesznek, egy éves lesz a kicsi, tehát még a gyed tartana, így szeptemberben elkezdhetném az egyetemet vagy fel kellene mondanom? Mivel így lenne egy munkaviszonyom és a tanulói jogviszony is. Nem ütközik a két jogviszony? Jó lenne ha megmaradhatna mindkettő, így az első évben még kapnék "fizetés"

Neten nem találtam semmi pontos infót, hol találhatnék hiteles forrást?



2019. aug. 8. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagyok orvostanhallgató, de az orvosi 6 éves, a GYED pedig...

Ezen kívül orvosi csak nappalin van.

Illetve ha le is akarsz diplomázni, akkor minden szabadidőd felemészti a tanulás.

2019. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A több jogviszony nem gond, sok nappali kap pénzbeli ellátást, dolgozik munkaviszonyban.

A gond az lesz, hogy gyerek mellett az orvosi brutálisan nehéz lesz. NEkem egy volt tanárom csinálta meg, de ott a nagymama volt gyesen 3 évig (nem ma volt, anno ők voltak az első nagyis gyesesek). És még minimális könnyítés is volt, hogy eü szakközépből ment, tehát latin nem volt gond, plusz voltak egyéb alapok.

2019. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gond a munkaviszony, viszont iszonyatosan kemény lesz.
2019. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!