Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

utálok abba az iskolába járni ahova jelenleg járok , meg nem tetszik az a szakmai tantárgy amit ott tanulok nem illik hozzám és nem szeretném ezt tanulni

rosszul érzem magam abba az iskolába , utálok oda bemenni, 2 barátnőm van az iskolába és ennyi , az osztálytársaimat utálom nem érzem magam jól abba a közösségbe az összes osztálytársam egy nagy r@banc


próbáltam anyukámékkal beszélni ,talán beleegyeznének ,hogy át iratni 🥺

mamám is beleszól ebbe az egészbe ,hogy én nem mehetek el ebből az iskolából én választottam akkor így jártam , pár hónapja ezért pofozott fel mert megmondtam nem szeretnék ide járni

annyira tanácstalan vagyok nem szeretnék holnap ebbe az iskolába visszamenni😭az osztálytársaim úgy tudják így is ,hogy már kiiratkoztam gáz lenne visszamenni


2019. szept. 1. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nincs több barátod mert mindenkit ribncnak tartasz. Egyébként egy nappal az iskolakezdés előtt egy kicsit késő már ezen gondolkodnod.
2019. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát én nem is azért járok iskolába ,hogy a fiúknak játszam magam az iskolába mint a többi osztálytársam😂😂

valamit még lehet tenni?

2019. szept. 1. 08:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja te ilyen felsőbbrendű vagy, hogy mindenkit utálsz és mindenkit ribncnak tartasz, ráadásul olyan hülye, hogy egy nappal az iskolakezdés előtt kérdezed meg, hogy lehet-e valamit csinálni? Sok sikert a következő tanévhez...
2019. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem tartom magam felsőbbrendűnek:)

arról nem tehetek ,ha ilyen emberek vesznek körül ott , de végülis velem van a baj biztosxdd

amíg nem ismersz mit kell lehülyézni egyből?

2019. szept. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!