Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME közlekedés és járműmérnöki...

BME közlekedés és járműmérnöki kar vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Közlekedésmérnökire szeretnék felvételizni, de nagyon sokan mondtak, hogy felejtsem el, mert orbitális szívatás az egész és eszméletlen nehéz elvégezni, maxiumum végig bugdácsolni lehet. Igaz ez? Mik a tapasztalatok?

2019. szept. 3. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Szia! Én idén kezdek közlekedésmérnökként, de nem a BME, hanem Győrben. Korábban én is kérdezgettem embereket és nekem is hasonló véleménnyel voltam a Közlek. és Járműmérnöki karáról a BME-nek. Szóval... lehet benne valami. De benne van a pakliban az is, hgy pont olyanok írták ezt akik tanulás helyett állandóan buliztak és vizsga időszakban akartak mindent megtanulni.


Gondolom van még egy éved, addig érdeklődj BME-s hallgatóktól és majd kiderül, szerintem személyesen is be lehet menni az egyetemre érdeklődni, hogy mik a követelmények a karon.

2019. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Azt megkerdezhetem, hogy gimiben hogy ment a matek és a fizika?
2019. szept. 4. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz, amit írtak. Ha vidéki vagy, akkor ne BME, ha budai vagy esetleg pesti, akkor talán megéri.


Amúgy diploma szp-jából gépész, villamos, mecha hasonló munkaköröket tölt be.

2019. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Én másodéves vagyok közlekedésmérnök képzésen a BME-n. Nehéz és szivatós az igaz, de nem elvégezhetetlen. Ha jó képességű vagy és van mellé szorgalmad, és érdekel a terület akkor mindenképpen próbáld meg.
2019. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Ja előző vagyok, azt kifelejtettem hogy ha gondolod nyugodtan írj:)
2019. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
1-es vagyok: Nem gimibe jártam, hanem szakgimnáziumba. Matekból jó voltam, de nem tanultam emelt szinten. Fizikát azt csak 3 évig tanultam sajna és azt is elég gyenge szinten a sulimnak köszönhetően... Viszont szakmát tanultam emelt szinten, úgyhogy egy kicsit konyítok már hozzá. Talán ez majd ellensúlyozza valamennyire a fizikát. :/
2019. szept. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy megy?
2022. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!