Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem szeretem a kémiát, így is...

Nem szeretem a kémiát, így is mehetek állatorvosira?

Figyelt kérdés

Nagyon nem szeretem és néha nem is értem, viszont a bioszt meg szeretem.

11.-es vagyok es fakton minden olyan nehéz és a követelmény rendszer is nagyon sokat kér kémiából. Állatorvosira vagy orvosi pályára szeretnek továbbmenni de gondolkodom hogy leadom a faktot. Csak akkor meg lehet hogy megbánom. Teljesen tanácstalan vagyok



2019. szept. 12. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van egy rossz hírem Neked kémia nélkül esélyed sincs ! Nekem 83%-83% emelt kémiával biológiával sem sikerült jelenleg a gyógyszerészetin vagyok én nem bántam meg ezt nagyon szeretem itt a kémia még hangsúlyosabb mint az állatorvosin ! Esetleg az orvosit emelt fizikával megpróbálhatod ha azt jobban szereted ,de ha bejutsz ott meg jön az orvosi kémia !!!
2019. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknek az alapja a kémia, ha már most nem megy, nem szereted, engedd el ezt a szakmát, az orvosit is, mert ha be is jutnál, kibukás lenne a vége.
2019. szept. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De aki állatorvosira ment az mind szerette a kémiát?
2019. szept. 12. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Biztos nem mindenki szerette de "mindenki "tudta ! Magas szintű kémia tudás nélkül nem lehet bejutni nem lehet elvégezni !! Ha megfigyeled egyre magasabb ponttal lehet bejutni A Rektor úr nyilatkozta 445-450 pont a cél a bejutáshoz : Amióta önálló egyetem ill meg van az amerikai akkreditációja óriási presztízse van Már én írtam,hogy 432 ponttal nem sikerült (83%-83%) Az új rendszerben szerintem még nehezebb lesz bejutni !!!
2019. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretem a kémiát, így is mehetek állatorvosira?"

Persze, hogy jöhetsz. Nem szeretni kell, hanem érettségizni belőle jó eredménnyel.


"De aki állatorvosira ment az mind szerette a kémiát?"

Nem. Nagyon sokan küszködnek vele, akár az érettségivel, akár egyetemen.


Ne add le a kémia faktot. Csináld és ha úgy érzed, hogy hajlandó vagy még éveken át sz*pni vele, akkor gyere állatorvosira. Hidd el, állatorvosira járok, élelmiszerkémia, biki, gyógyszertan mind elég nehéz(amúgy a többi tárgy is).

De ha már a szeretett rektorunknál tartunk, ő mondja mindig: ha be tudtál kerülni, a képességeid megvannak, hogy elvégezd, utána már csak le kell ülni és tanulni. Nem mindig kellemes, de összességében megéri.

Ha kérdésed van, írj nyugodtan.

2019. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!