Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Föci érettségi ilyen egyszerű...

Föci érettségi ilyen egyszerű lenne?

Figyelt kérdés
Most megyek ősszel érettségizni földrajzból. Anno nem igazán tanultam belőle, de most ezt választottam. A topográfia részét most tanulom, nem érzem olyan nehéznek, az érettségi második hosszabb fele meg állítólag atlasz segítségével jól kilogikázható. A szóbeli témaköröket se láttam vészesnek. Valóban ennyire egyszerű lenne az egész? Az igazság az, hogy be voltam tőle kicsit fosva, hogy mi lesz.
2019. szept. 29. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Középszinten talán a legkönnyebb. Vagyis ilyet kijelenteni nem túl célszerű, mert kinek mi a könnyű, de sokan választják amiatt, mert könnyűnek tartják.
2019. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Próbáld megoldani az előző évek érettségi feladatait (ugyanúgy időre stb.) és akkor kiderül, hogy tényleg ennyire könnyen megy neked vagy ez csak az első benyomásod.


Az előző évek feladatait az Oktatási Hivatal honlapjáról le tudod tölteni:

[link]

2019. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meglepően könnyen megy. Igaz a topo egy kicsit becsapós, arra kell nagy energiát fektetnem, de a 2. része az érettséginek atlaszból is könnyen kinézhető. Meglátjuk mi lesz hétfőn.
2019. okt. 10. 22:35
 4/5 A kérdező kommentje:
74 % lett az írásbeli, majdnem dobtam egy hátast az igazgató előtt. :D Nem kellett volna parázni. :D Még a szóbeli azért vissza van.
2019. nov. 8. 03:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!
2019. nov. 8. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!