Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pte gyógytornász képzésről...

Pte gyógytornász képzésről vélemények?

Figyelt kérdés
Olyanokat szeretnék tudni, hogy az órák kb hogy vannak beosztva egy hétre, gyakorlati órák milyenek és milyen sűrűn vannak.

2019. nov. 22. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, eléggé komoly, nehéz amiket mondanak, én dietetikát tanulok PTE-en
2019. nov. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%

Szia

Az ETK Pecsen eleg komoly, nagy elvarasok vannak es a tobbi karhoz kepest itt nem nagyon tudsz lazulgatni

2019. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell túlzásba vinni,hogy mennyire nehéz és hogy a többi karon lazulás lenne...

Még is melyiken?

Tény,hogy sehol sincs ingyen a diploma,hogy tanulni kell,de nem kell beleszakadni.

Kérdező,miért szeretnél odamenni? Mi vonz benne? Számomra nagyon felkapott képzésnek tűnik,én máshova mennék.

Egy orvostanhallgató

2019. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igazából 10 évig sportoltam versenyszerűen, amit egy gerincműtét miatt abba kellett hagynom. Az motivál abban hogy gyógytornász legyek, hogy segítsek az embereknek elkerülni az ilyen sérüléseket(az enyém is elkerülhető lett volna, ha a szárazföldi erősítésem ténylegesen értő kezekben van). Illetve úgy gondolom, hogy ezzel a tapasztalattal hiteles tudok lenni a betegek felé. Életem végéig nekem is járnom kell heti szinten gyógytornára, az orvosom is ajánlotta ezt a szakot, mivel ez nem ülő munka, ami viszont árthat csak nekem.
2019. nov. 28. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!