Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen diplomát érdemes...

Milyen diplomát érdemes szerezni manapság?

Figyelt kérdés

Amire mindig szükség lesz.


Abban a helyzetben vagyok, hogy azok amik engem érdekelnének, valószínűleg nem igazán tudok majd elhelyezkedni velük a jövőben, nem piacképes szakok.


2019. nov. 22. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Amikor azt gondoljuk, ejj de jól keres a festő, javaslom kipróbálni 1 évig minden nap. Menni, cipelni, kenni, szagolni, koszosan hazaesni, hétvégén is, egész évben. Hajrá annak, aki szerint ez jó!
2019. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akiket én ismerek festőket, ők szeretik csinálni... Azért ha úgy vesszük a festésnél is vannak rosszabb és nehezebb fizikai munkák, mégis valakinek meg kell csinálnia...
2019. nov. 22. 18:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Meg. 50+ osan meg nem tud majd járni. Nekem is van ismerősöm. Fizikailag ráment és persze sose volt otthon.
2019. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
A szakmunkás bére ott végződik, ahol a diplomások bére kezdődik. 300-400K “tisztán”? Egy kezdő programozó akármikor megkeresi neked ezt a pénzt. De egy festő soha nem fog havi 1 milliót keresni.
2019. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
84%
Építőmérnökként sajnos nálam a szakik többsége jobban keres a helyszínen ( pláne ha vállslkozóként van jelen) de azért ha valaki szerencsésebbek választ a műszaki szakok közül akkor azért jobb lehetőségei lesznek.
2019. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!